Дата и час: Сря Ное 20, 2019 10:59 am

Часовете са според зоната UTC + 2 часа

Напиши нова тема Отговори на тема  [ 20 мнения ]  Отиди на страница Предишна  1, 2
Автор Съобщение
МнениеПубликувано на: Чет Фев 13, 2014 11:59 pm 
Аватар

Has thanked: 209 times
Been thanked: 201 times
фицката написа:
Fafa написа:
Дали разбра?

Бе никога не мога напълно да ви разбера(жените), но поне се опитвам :boogie: :boogie: :yeee: :yeee: :D :D :D

То важното е жените да се съгласяват, пък за разбирането...важното е да са съгласни :D :D :D

Върнете се в началото
 Профил  

МнениеПубликувано на: Пет Фев 14, 2014 12:05 am 
Аватар

Has thanked: 518 times
Been thanked: 425 times
Oleg написа:
.

То важното е жените да се съгласяват, пък за разбирането...важното е да са съгласни :D :D :D

Ми Фафленцето ми е благодарила, явно е съгласна :angel2: :angel2: :yahoo: :yahoo: :yahoo: :tease: :tease:

Върнете се в началото
 Профил  

МнениеПубликувано на: Пет Фев 14, 2014 12:08 am 
Аватар

фицката написа:
Oleg написа:
.

Ми Фафленцето ми е благодарила, явно е съгласна :angel2: :angel2: :yahoo: :yahoo: :yahoo: :tease: :tease:

Е кво да прави, нали те обича. Ще търпи и да не е съгласна :D :D :D

Върнете се в началото
 Профил  

МнениеПубликувано на: Пет Фев 14, 2014 12:15 am 
Аватар

Has thanked: 284 times
Been thanked: 229 times
Неее,, ако не съм съгласна как ще търпя.....
Едно нещо се прави само с желание !

Харесала съм , защото се опитваш поне да разбираш......ама то и ние не се разбираме понякога! :gosip:

Върнете се в началото
 Профил  

МнениеПубликувано на: Пет Фев 14, 2014 12:23 am 
Аватар

Fafa написа:
Неее,, ако не съм съгласна как ще търпя.....
Едно нещо се прави само с желание !

Харесала съм , защото се опитваш поне да разбираш......ама то и ние не се разбираме понякога! :gosip:

Докато ти е хубаво на сърцето, другото може да се пренебрегне. Само да не се прекали с пренебрегването :D Че тогава ще остане само един гол :kurr: :))) :))) :)))

Върнете се в началото
 Профил  

МнениеПубликувано на: Пет Фев 14, 2014 4:01 pm 
Аватар

фицката написа:
В тази темичка можем да си коментираме за различните брокери, които ползва всеки от нас :bu:
Фицката в момента търгува през FXDD на платформата Currenex стандарт. Спреда при евро/долар е около 0.5 пипа, а комисионната е 2$ на стандартен лот. Засега нямам никакви проблеми с изпълнение на поръчките и с теглене на печалби. Единствено на 2 пъти ми се случи да се затварят частично поръчки. Тоест покупка примерно на 1 лот @1.36259 затварям поръчката(тоест продавам) на @1.36741 и ми се изпълнява 0.6 лота на @1.36741 и 0.4 лота на @1.36739 :bu:
:megafon: :megafon: :megafon: :megafon: :kart: :kart: :kart: :hunter: :hunter: :hunter: :hunter:

Тъйййййййй днес забелязах малка нередност, която незнам дали е бъг на платформата или е нещо друго :what: :what: :what: Когато се отвори поръчка печалбата/загубата може да се наблюдава в една графа в $$$ и в друга графа в пипове. Та при една от поръчките ми печалбата в пипсове се движеше нормално, но печалбата в долари закъсняваше. Обадих се преди малко на съпорта на Currenex и те ми казаха да направя снимка на екрана, за да видят точно какво се случва :read: :read: Ще ви държа в течение :megafon: :megafon: :megafon:

Върнете се в началото
 Профил  

МнениеПубликувано на: Пон Фев 17, 2014 9:41 pm 
Аватар

Has thanked: 284 times
Been thanked: 229 times
Абс, на бенча днес на няколко пъти забива, не лаг-ва , а направо спира платформата, как е при теб?

Върнете се в началото
 Профил  

МнениеПубликувано на: Пон Фев 17, 2014 10:16 pm 

Has thanked: 423 times
Been thanked: 4272 times
Fafa написа:
Абс, на бенча днес на няколко пъти забива, не лаг-ва , а направо спира платформата, как е при теб?

Same Shit. Аз вече тотално спрях да търгувам с тях, но си ги логвам още и като гледам има поне 3-4 спирания днес.

Върнете се в началото
 Профил  

МнениеПубликувано на: Вто Фев 25, 2014 4:12 pm 
Аватар

фицката написа:
фицката написа:
В тази темичка можем да си коментираме за различните брокери, които ползва всеки от нас :bu:
Фицката в момента търгува през FXDD на платформата Currenex стандарт. Спреда при евро/долар е около 0.5 пипа, а комисионната е 2$ на стандартен лот. Засега нямам никакви проблеми с изпълнение на поръчките и с теглене на печалби. Единствено на 2 пъти ми се случи да се затварят частично поръчки. Тоест покупка примерно на 1 лот @1.36259 затварям поръчката(тоест продавам) на @1.36741 и ми се изпълнява 0.6 лота на @1.36741 и 0.4 лота на @1.36739 :bu:
:megafon: :megafon: :megafon: :megafon: :kart: :kart: :kart: :hunter: :hunter: :hunter: :hunter:

Тъйййййййй днес забелязах малка нередност, която незнам дали е бъг на платформата или е нещо друго :what: :what: :what: Когато се отвори поръчка печалбата/загубата може да се наблюдава в една графа в $$$ и в друга графа в пипове. Та при една от поръчките ми печалбата в пипсове се движеше нормално, но печалбата в долари закъсняваше. Обадих се преди малко на съпорта на Currenex и те ми казаха да направя снимка на екрана, за да видят точно какво се случва :read: :read: Ще ви държа в течение :megafon: :megafon: :megafon:

Taкааааааааааааа .... след като изпратих скрийншот на Currenex, те ме прехвърлиха към FXDD. От там обаче виждам, че пак са се обърнали към Currenex и ето го финалният отговор :

"We see that the customer statement in the end calculates to be correct.

What the client saw was unrealized and would be subjected to fluctuate."
:D :D :D :D :D :D
Няма оправия с тез брокери :D :D :D :D :D

Върнете се в началото
 Профил  

МнениеПубликувано на: Пон Фев 22, 2016 10:07 am 

Has thanked: 2311 times
Been thanked: 105 times
http://www.fsc.bg/bg/podnadzorni-litsa/saobshteniya/

Върнете се в началото
 Профил  

Покажи мненията от миналия:  Сортирай по  
Напиши нова тема Отговори на тема  [ 20 мнения ]  Отиди на страница Предишна  1, 2

Часовете са според зоната UTC + 2 часа